8000967 - Simulátor obrazovky pacientského monitoru corpuls3 pro REALITi360

Simulátor obrazovky pacientského monitoru corpuls3 pro REALITi360

Simulovaný pacientský monitor corpuls3 je volitelně dostupnou obrazovkovou simulací prémiové značky, která funguje s aplikací pro monitor vitálních funkcí REALITi360 a defibrilátor.

Množstevní jednotka:ks
Objednací číslo:
4127.8000967
  • Detailní popis

Simulovaný pacientský monitor corpuls3 je volitelně dostupnou obrazovkovou simulací prémiové značky, která funguje s aplikací pro monitor vitálních funkcí REALITi360 a defibrilátor. Simulovaný monitor je navržen pro používání se systémy pro simulaci pacientských monitorů REALITi Plus a REALITi Pro od iSimulate.

Instruktoři mohou snadno přidávat nácvikové scénáře nebo stahovat nové scénáře z platformy RELITi360 COMMUNITi.

REALITi360 obrazovky napodobují uživatelský interface pacientských monitorů, defibrilátorů a ventilátorů několika známých výrobců. Díky spolupráci s předními výrobci vytvořil tým iSimulate vysoce realistická rozhraní, která vypadají a fungují jako skutečné monitory, které se používají u skutečných zásahů. Současný a stále se rozšiřující výběr pacientských monitorů a defibrilátorů umožňuje studentům naučit se pracovat s mnoha různými monitory, defibrilátory a ventilátory, se kterými by se mohli setkat během své kariéry.

Na základě individuálních nácvikových potřeb a systémové konfigurace REALITi si mohou uživatelé vybrat jednu nebo více z těchto obrazovek a zařadit je do simulačního nácviku.

Simulace pacientského monitoru corpuls3 dává uživatelům REALITi360 možnost nacvičovat monitorování pacienta a defibrilaci s perfektním napodobením obrazovky zařízení corpuls3 včetně všech jeho příslušných funkcí a provozního rozhraní.

 

Nutné příslušenství

  • 4127.1022815 - Simulátor pacientského monitoru - REALITi Plus
  • 4127.1022816 - Simulátor pacientského monitoru s debriefingem & CPR zpětnou vazbou - REALITi Pro