8000974 - Simulátor obrazovky pacientského monitoru Philips IntelliVue MX800 pro REALITi360

Simulátor obrazovky pacientského monitoru Philips IntelliVue MX800 pro REALITi360

Simulovaný pacientský monitor IntelliVue MX800 je volitelně dostupnou obrazovkovou simulací prémiové značky, která funguje s aplikací pro monitor vitálních funkcí REALITi360 a defibrilátor.

Množstevní jednotka:ks
Objednací číslo:
4127.8000974
  • Detailní popis

Simulovaný pacientský monitor IntelliVue MX800 je volitelně dostupnou obrazovkovou simulací prémiové značky, která funguje s aplikací pro monitor vitálních funkcí REALITi360 a defibrilátor. Simulovaný monitor je navržen pro používání se systémy pro simulaci pacientských monitorů REALITi Plus a REALITi Pro od iSimulate.

Instruktoři mohou snadno přidávat nácvikové scénáře nebo stahovat nové scénáře z platformy REALITi360 COMMUNITi.

REALITi360 napodobuje uživatelský interface pacientských monitorů, defibrilátorů a ventilátorů několika známých výrobců. Díky spolupráci s předními výrobci vytvořil tým iSimulate vysoce realistická rozhraní, která vypadají a fungují jako skutečné monitory, které se používají u skutečných zásahů. Současný a stále se rozšiřující výběr pacientských monitorů a defibrilátorů umožňuje studentům naučit se pracovat s mnoha různými monitory, defibrilátory a ventilátory, se kterými by se mohli setkat během své kariéry.

Na základě individuálních nácvikových potřeb a systémové konfigurace REALITi si mohou uživatelé vybrat jednu nebo více z těchto obrazovek a zařadit je do simulačního nácviku.

Simulace pacientského monitoru dává uživatelům REALITi360 možnost nacvičovat monitorování pacienta a vyhodnocovat klinické informace. Tato simulace obrazovky perfektně napodobuje monitor IntelliVue MX800 včetně všech jeho příslušných funkcí.

 

Nutné příslušenství

  • 4127.1022815 - Simulátor pacientského monitoru - REALITi Plus
  • 4127.1022816 - Simulátor pacientského monitoru s debriefingem & CPR zpětnou vazbou - REALITi Pro