BRONCH Mentor

BRONCH Mentor
  • Detailní popis

Platformy BRONCH Mentor

Kombinovaná platforma GI-BRONCH MentorTM poskytuje srozumitelné nácvikové prostředí pro gastrointestinální endoskopii a flexibilní bronchoskopii.

BRONCH MentorTM poskytuje realistické pracovní prostředí díky autentickému endoskopu s hmatovou odezvou a realistické vizualizaci na 24“ dotykové obrazovce.

Flexibilní kompozice systému podporuje týmový i samostatný nácvik v pozici pacienta na boku nebo na zádech.

 

Obsažená stříkačka umožňuje realistické zavádění tekutin a možnost provádění bronchoalveolární laváže, hlavní ovládací nástroj simuluje širokou škálu bronchoskopických nástrojů jako například kleště pro biopsii, cytologický kartáček, odsávací jehlu, balónek, elektrokauterizační sondy a další.

Vzhledem k tomu, že hlavní ovládací nástroj požaduje obsluhu jak pracovního kanálu, tak i nástroje, je optimální pro týmový nácvik; samostatní uživatelé mohou využít virtuální aktivace, která se projeví přidáním virtuálního páru rukou.

 

BRONCH Express, vyvinutý ve spolupráci s CHEST (Americká univerzita lékařů specializovaných na hrudník), poskytuje cenově dostupný nácvik EBUS-TBNA (endobronchiálně ultrazvukem naváděného transbronchiálního odsávání jehlou.

BRONCH Express je přenosný stolní simulátor, který byl vyvinut ve spolupráci s CHEST. Tento virtuální simulátor pro nácvik EBUS-TBNA byl vyvinut tak, aby byl smysluplným, leč cenově dostupným nácvikovým řešením ke splnění stále vyšších nároků na kvalifikaci. Zvyšující se nároky na EBUS mezi pulmonology a hrudními chirurgy jsou výzvou pro trénink k získání profesionálních dovedností pro bezpečné a efektivní provádění postupů. Případy s virtuálním pacientem poskytují realistické anatomické prostředí, založené na skutečných pacientských datech, přenesené do řízeného vzdělávacího prostředí,