DTX 720 WiFi - Digitální mikroskop

35940.jpg
DTX 720 WiFi - Digitální mikroskop
Typy mikroskopů:Digitální
Série:DTX
Zvětšení objektivů:10 - 200×
Množstevní jednotka:ks
3.715,00 Kč
Cena bez DPH
4.495,15 Kč
Cena s DPH
Objednací číslo:
0509.67948
Získáte:
52 Bodů
 • Detailní popis

Digitální mikroskop Levenhuk DTX 720 WiFi je novinkou ve světě moderních optických zařízení! Je lehký, výkonný a pohodlně se používá - Levenhuk DTX 720 WiFi představuje vynikající nástroj k práci i pro zábavu. Tento model umí řadu působivých věcí, například přenášet živý obraz z pozorovacího pole na externí obrazovku, pořizovat fotografie a zaznamenávat video, měřit lineární rozměry, plochy a úhly pozorovaných objektů. A teď to nejdůležitější – vše, co potřebujete k práci s tímto úžasným zařízením, je váš chytrý telefon nebo tablet iOS nebo Android.
Digitální mikroskop Levenhuk DTX 720 WiFi je určen k pozorování neprůhledných objektů v odraženém světle. Široký rozsah výsledného zvětšení umožňuje tyto mikroskopy používat v širokém spektru různých oblastí, od filatelie a numismatiky po přesnou práci s mikroobvody.
Digitální mikroskop Levenhuk DTX 720 WiFi se dodává s praktickým stativem, který umožňuje plynulé nastavení vzdálenosti mezi čočkou objektivu a pozorovaným preparátem. Na stolku mikroskopu je speciální měřicí stupnice a dvě svorky, jimiž se preparát upevní na místě. Šest bílých LED diod s regulací jasu slouží v mikroskopu k rovnoměrnému osvětlení pozorovaných preparátů.
Tento mikroskop umožňuje pomocí bezdrátové sítě pozorování na PC či tabletu nebo přímo na vašem zařízení se systémem iOS nebo Android. V každém okamžiku si můžete vybrat nejpohodlnější způsob pozorování.
Chcete-li přístroj připojit k PC, nejprve instalujte software, který je součástí soupravy. Mikroskop lze pomocí kabelu USB připojit k vašemu PC a pozorovaný obraz se zobrazí na monitoru počítače. Software Levenhuk DTX vám nabízí možnost pořizovat snímky, zaznamenávat kvalitní video a měřit rozměry pozorovaných preparátů.
Všichni, kdo si cení mobility, jistě ocení výhodu připojení modelu Levenhuk DTX 720 WiFi k mobilním zařízením přes WiFi. Chcete-li mikroskop obsluhovat pomocí zařízení s operačním systémem iOS nebo Android, musíte si nainstalovat aplikaci DTX (je k dispozici v obchodech iTunes a Google Play). Pomocí mikroskopu Levenhuk DTX 720 WiFi můžete nejen pozorovat, studovat a poznávat, ale zároveň své poznatky sdílet s přáteli!
Digitální mikroskop Levenhuk DTX 720 WiFi je napájen baterií Li-ion, která je součástí soupravy a umožňuje až 90 minut nepřetržité práce.


Vlastnosti:

 • V reálném čase zobrazovat pozorovaný objekt na externí obrazovce
 • Pořizování kvalitních snímků a videozáznamů
 • Připojení přes WiFi k mobilním zařízením s operačním systémem iOS a Android
 • Připojení pomocí rozhraní USB k počítači nebo notebooku
 • Možnost nepřetržitě pracovat bez vnějšího napájení po dobu až 90 minut
 • Měření délkových rozměrů, ploch, úhlů a poloměrů studovaných preparátů

Obsah soupravy:

 • Mikroskop Levenhuk DTX 720 WiFi
 • Stativ
 • Kalibrační stupnice
 • Li-ion dobíjecí baterie
 • Kabel USB
 • Čistící utěrku

Zvětšení10–200 ×
Zaostřeníruční, 0 - 150 mm
OsvětleníLED
Regulace jasuano
Napájení220 V / 5 V, 50 Hz; výstup 5 V, 2 A nebo Li-ion dobíjecí baterie 3,7 V / 1050 mAh: provozní doba - 90 minut, doba nabíjení - 100 minut
Počet megapixelů1,0
Videozáznamano
Obrazový formát*.jpeg
SoftwareLevenhuk DTX
ZásuvkaUSB 2.0
Systémové požadavkyWindows XP/Vista/7/8; USB port 2.0; CD-ROM mechanika; iOS 6.0 a vyšší, Android 2.2 a vyšší
Jazyková lokalizace softwareangličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, italština, holandština, polština, portugalština, korejština, čínština, japonština
Formát videozáznamů*.h.264
Rozměry154 × 44 mm
MAX rozlišení (tichý režim)1280x720 (720P), 640x480 (VGA)
Přístroje Levenhuk DTX jsou pokročilé digitální mikroskopy určené k pozorování neprůhledných preparátů a provádění přesné práce. Součástí sady u všech modelů této řady je speciální software umožňující provádět úpravy výsledných snímků a videozáznamů a měření lineárních rozměrů, poloměrů a úhlů pozorovaných objektů.