LAP Mentor

LAP Mentor
LAP Mentor
  • Detailní popis

LAP MENTOR VR

Úchvatné prostředí virtuálního operačního sálu charakterizuje nový koncept pro laparoskopický nácvik. Student, který trénuje na simulátoru LAP MentorTM, má na sobě virtuální headset a je plně vtažen do prostředí operačního sálu, kde jsou také další členové týmu, pacient, vybavení a realistický rozptyl zvuku. Toto prostředí zajišťuje velmi realistický zážitek a naučí studenty, jak se vyrovnat se stresujícím a mnohdy rušném prostředí operačního sálu.

 

Platformy LAP Mentor

Nejmodernější laparoskopické simulátory

Simulátory LAP Mentor jsou cenově výhodné nácvikové simulátory využívající inovativních výukových nástrojů. Každá platforma je plně kompatibilní se všemi simulačními moduly od základních laparoskopických úloh a šití (s vyměnitelnými šicími rukojeti) až po kompletní procedurální nácvik. Platforma LAP Mentor umožňuje neustálé přidávání nových modulů.

 

LAP Mentor III

Nově navržená platforma se zaměřuje na všechny ergonomické potřeby důležité pro pohodlný nácvik laparoskopických dovedností a postupů. Je možné nastavit výšku a optimální polohu monitoru pro zajištění ideálního postoje a polohy rukou pro dlouhé hodiny nácviku.

Taktilní odpor tkáně při používání chirurgických nástrojů zajišťuje pocit jako při provádění skutečné laparoskopické operace.

 

LAP Mentor Express

Laparoskopický nácvikový systém bez haptické odezvy je dostupný buď jako samostatně stojící stolní platforma, nebo s volitelně dostupnou výškově stavitelnou věží, která obsahuje dotykovou obrazovku.

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail