LAP Mentor

LAP Mentor
LAP Mentor
  • Detailní popis

LAP MENTOR VR

Úchvatné prostředí virtuálního operačního sálu charakterizuje nový koncept pro laparoskopické nácviky. Student, který trénuje na simulátoru LAP MentorTM, má na sobě virtuální headset a je plně vtažen do prostředí operačního sálu, kde jsou také další členové týmu, pacient, vybavení a realistický rozptyl zvuku. Toto prostředí zajišťuje velmi realistický zážitek a naučí studenty, jak se vyrovnat se stresujícím a mnohdy rušným prostředím operačního sálu.

 

Platformy LAP Mentor

Nejmodernější laparoskopické simulátory

LAP Mentor jsou cenově výhodné simulátory využívající inovativních výukových nástrojů. Každá platforma je plně kompatibilní se všemi simulačními moduly od základních laparoskopických úloh a šití (s vyměnitelnými jehelci) až po kompletní procedurální nácvik. Platforma LAP Mentor umožňuje neustálé přidávání nových modulů.

 

LAP Mentor III

Nově navržená platforma se zaměřuje na všechny ergonomické potřeby důležité pro pohodlný nácvik laparoskopických dovedností a postupů. Je možné nastavit výšku a optimální polohu monitoru pro zajištění ideálního postoje a polohy rukou pro dlouhé hodiny nácviku.

Taktilní odpor tkáně při používání chirurgických nástrojů zajišťuje pocit jako při provádění skutečné laparoskopické operace.

 

LAP Mentor Express

Laparoskopický nácvikový systém bez haptické odezvy je dostupný buď jako samostatná stolní platforma, nebo jako nastavitelná věž, která obsahuje dotykovou obrazovku.

Lap_organs-of-the-human-body