LF01066 - Diagnostický a procedurální ušní trenažér s pneumatickou otoskopickou sadou

LF01066 - Diagnostický a procedurální ušní trenažér s pneumatickou otoskopickou sadou
Množstevní jednotka:ks
31.970,00 Kč
Cena bez DPH
38.683,70 Kč
Cena s DPH
Objednací číslo:
4107.LF01066
Získáte:
639 Bodů
  • Detailní popis

Sada obsahuje jak diagnostický a procedurální ušní trenažér (LF01090), tak pneumatickou otoskopickou sadu (LF01085).

Life/form® diagnostický a procedurální ušní trenažér

Nyní se skvělou novinkou. Studenti a nacvičující lékaři si mohou osvojit dovednosti potřebné pro kontrolu lidského ucha za použití vizuálních náznaků, správnou diagnózu běžného onemocnění, čištění ušních kanálků, odstranění nežádoucího tělesa a provádění myringotomie ušní trubicí. Tento model je anatomicky přesný. Levé a pravé ucho v životní velikosti učí diagnostickým a procedurálním technikám a jsou rozebratelné pro snadnou údržbu a uskladnění. Pro maximální přiblížení realitě může být střední ucho naplněno různými kapalinami. Vyučující kontroluje barvu a konzistenci kapalin. Další věcí pro co nejlepší přiblížení realitě je obsažení devíti diagnostických náplní s barevnými obrázky znázorňujícími:

  • Normální ušní bubínek
  • Zánět středního ucha s výtokem
  • Serózní zánět středního ucha
  • Chronický zánět středního ucha s proniknutím do malého a velkého bubínku
  • Dva pohledy na cholesteatom
  • Vtažení ušního bubínku
  • Tympanoskleróza
 

Trenažér je dodáván se dvěma ušima, ušními bubínky (přibližně 100), speciálně formulovaným ušním voskem, se třemi standardními náplni středního ucha, injekční stříkačkou, nastavitelným stojanem a přenosným pevným kufříkem. Otoskop, ventilační trubice a chirurgické pomůcky nejsou dodávány se sadou.

Life/form® pneumatická otoskopická sada

Pneumatická otoskopie je nepostradatelná pro vyšetření ucha, ale studie ukázaly, že mnohokrát je tato procedura prováděna nesprávně. Tato sada ukazuje, jak vytvořit správný tlak vzduchu potřebný k provedení správné pneumatické otoskopie pro kontrolu pohyblivosti bubínku. Sada obsahuje měřidlo pneumatického tlaku, dvě pneumatické uši s tlakovými trubicemi a sadu přibližně 100 ušních bubínků.