LF03684 - Zdokonalený trenažér (hlava) zajištění dýchacích cest dospělého Larry

LF03684 - Zdokonalený trenažér (hlava) zajištění dýchacích cest dospělého Larry
Zvládání krizových stavů - filtr:Dýchání
Množstevní jednotka:ks
18.620,00 Kč
Cena bez DPH
22.530,20 Kč
Cena s DPH
Objednací číslo:
4107.LF03684
Získáte:
372 Bodů
  • Detailní popis

LF03684 - Zdokonalený trenažér (hlava) zajištění dýchacích cest dospělého Larry vám kromě všech funkcí na standardních modelech navíc nabízí otok jazyka a laryngospazmus. Studentům mohou být nyní představeny další komplikované problémy, se kterými se mohou kdykoli setkat v reálném světě.

Tento trenažér simuluje techniku intubace, ventilace a odsávání bez anestézie. Realistickou anatomií a orientačními body jsou zuby, jazyk, nosní a ústní části hltanu a hrtanu, epiglitis, arytenoidy, falešné chordy, pravé hlasivky, průdušnice, plíce a jícen. Trenažér vám umožní procvičovat orální, digitální a nasální intubaci, stejně jako E.T., E.O.A., P.T.L., L.M.A., E.G.T.A a systém zavedení KING. Tlak na prstencovou chrupavku mění postavení průdušnice a uzavírá jícen. To umožní procvičování Sellick manévru.

Náš zdokonalený trenažér je skvělou pomůckou pro úvodní i pokročilý výcvik. Technika odsávání a správná inflace manžety může být také procvičena a vyhodnocena.

Odolný, robustní, jednolitá konstrukce a s rozvětvenými plícemi.

Tato hlava může být připevněna na figuríny CPARLENE, nemodulární Resusci Anne pro CPR nebo na dospělé figuríny CRISis™. Dodává se s lubrikačním sprejem.

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail