P53 - Gynekologický model pro nácvik zavádění antikoncepčního tělíska

P53_01_Gynekologicky-model-pro-osvetu-pacientum
Gynekologický nácvikový model je ideální pro demonstrativní účely a pro realistický nácvik  zavádění ženského antikoncepčního tělíska, které je umístěno do vaginální/cervikální oblasti.
Osvěta - filtr:Modely o antikoncepci
Množstevní jednotka:ks
8.140,00 Kč
Cena bez DPH
9.849,40 Kč
Cena s DPH
Objednací číslo:
4111.1013705
Získáte:
114 Bodů
  • Detailní popis
Důvěra je jednou z klíčových složek úspěšného zdravotnického vztahu. Ale také nějakou dobu trvá, než si důvěru získáte, obzvláště pak v případě intimních témat. Investujte do dlouho trvajícího vztahu a pokračujícího obchodního partnerství a používejte výukové pomůcky pro vybudování vzájemného porozumění s pacientem.
Tento unikátní gynekologický nácvikový model je ideální pro demonstrativní účely a pro realistický nácvik  zavádění ženského antikoncepčního tělíska, které je umístěno do vaginální/cervikální oblasti.
 
Zde patří:
  • Femidom
  • FemCap (cervikální klobouček)
  • Vaginální kroužek
  • Membrána

Druhou důležitou funkcí tohoto simulátoru je, že je do něho možné zavádět různé typy pesaru, jako například kroužkový, miskový, nebo kostkový, které se používají také v případě výhřezu nebo inkontinence. Je také možné ukázat, jak zavést nitroděložní tělísko a kam ho umístit. Cervikální klobouček lze pozorovat pod ultrazvukem a je také možné nacvičovat nitroděložní inseminaci.

Průhledná vaginální stěna umožňuje pohled na vnitřní část vaginy, a protože je děloha částečně otevřená, lze snadno vidět, jak jsou zavedena různá tělesa. Ve výukovém scénáři lze ukázat a poté zkontrolovat správné umístění a zavedení, žák rychle získá sebedůvěru k používání různých pomůcek díky jasnému znázornění a snadné samostatné kontrole. Toto je velmi zjednodušená reprezentace ženské pánve a ženských pohlavních orgánů.

Volitelné sady:

4111.1017130 - Antikoncepční sada
4111.1017131 - Sada pesarů