PERC Mentor

PERC Mentor
  • Detailní popis

Platforma PERC Mentor

Kombinovaná platforma URO-PERC Mentor poskytuje komplexní nácvikové prostředí pro endourologii a perkutánní renální přístup

Platforma PERC MentorTM, navržená pro realistický nácvik, obsahuje figurínu, která znázorňuje torzo virtuálního pacienta vyšetřovaného zezadu. Vyměnitelné vložky vybavené realistickými vrstvami kůže a spodních tkání v kombinaci se simulovanými žebry, která poskytují haptickou percepci, umožňují na fyzicky přítomném systému provádět perkutánní punkce.

Různé vložky umožňují nácvik jak na normálních, tak obézních pacientech a umožňují přístup na levé i pravé straně. Dvě obsažené autentické jehly o délce 15 a 21 cm jsou určeny k použití na dvou virtuálních pacientech v průběhu simulovaných postupů pro umožnění realistické simulace.

Vložka obsahuje autentický model žeber pro zlepšení pocitu při nahmatání během provádění procedury a dále obsahuje punkční podložku s realistickými vrstvami kůže a spodními strukturami. Unikátní design simulátoru PERC Mentor umožňuje měnit sklon pacienta o 30° pro realistický nácvik.