Rowa Vmax - Automatizovaný systém pro výdej léčiv

Rowa Vmax - inteligentní systém pro skladování a výdej léčiv
Sofistikovanější model, který lze doplnit například o systém automatického plnění léky.
Množstevní jednotka:ks
Objednací číslo:
7203.RowaVmax
  • Detailní popis

Inteligentní úložný a výdejní systém Rowa Vmax značně usnadňuje práci v lékárně!

 
Se systémem Rowa Vmax jsou všechny možnosti otevřené. Díky možnostem různého uspořádání dostáváte systém s maximální flexibilitou, co se týče velikosti, úložných možností, dopravníkové technologie a dodatečného vybavení. Tím se může snadno přizpůsobit Vašim potřebám.

Precizní ukládání

Rowa Vmax ukládá jedno balení vedle druhého s vysokou precizností a tím využívá veškerého dostupného úložného prostoru. Výsledkem je prostor až pro 4 000 balení na každý metr délky výdejního a skladovacího automatu Rowa Vmax. Díky tomu máte více místa ve Vaší lékárně.
 

Osm najednou

Díky systému HD-Multi-Picking® může Rowa Vmax přesouvat až osm balení najednou. Fungování systému je precizní a velmi rychlé. Již během několika vteřin máte požadovaný lék přímo u prodejního pultu. Navzdory vysoké rychlosti Rowa Vmax funguje velmi tiše. Rowa Vmax se postará o vše potřebné a Vy se tak můžete naplno věnovat zákazníkovi. Můžete s ním v klidu probrat předepsané dávkování, nabídnout mu vhodný podpurný prostředek, nebo doporučit další produkty z Vaší nabídky. Díky tomu získá zákazník dostatek potřebných informací a zároveň je velmi rychle obsloužen, což bezpochyby vede k jeho spokojenosti a vysoké pravděpodobnosti další návštěvy právě Vaší lékárny v případě další potřeby. 
 

TÜV certifikát

Produkty Rowa znatelně podporují práci lékárníka. Je nám tedy obzvláště potěšením, když je kvalita viditelná - díky TÜV certifikátu. Rowa Vmax je jediným systémem svého druhu nesoucí značu GS (testovaná bezpečnost) od TÜV. Pro naše zákazníky to znamená, že se vždy mohou spolehnout na stálou kvalitu a bezpečnostní standardy produktů Rowa.
 

Flexibilní řešení pro dostupný prostor

Vy sami se můžete rozhodnout, jak bude ve Vaší lékárně Rowa Vmax vypadat. Různé velikostní třídy umožňují přizpůsobení pro jakoukoliv lékárnu. I pro Vás máme to pravé řešení!
 

 

Rowa-Vmax-automatizovaný systém pro skladování a výdej léčiv

Varianty systému Rowa Vmax:

Rowa Vmax 130

Rowa Vmax 130 lze snadno integrovat do úzkých místností. Díky široké škále dostupných možností nabízí systém vynikajicí flexibilitu co se týče jeho velikosti, vstupního systému, dopravníkové technologie a dodatečných voleb.

Rowa Vmax 160

Rowa Vmax 160 je naším klasickým řešením. Poskytuje větší kapacitu v porovnání s užšími systémy. Každý systém je přizpůsobený tak, aby vyhovoval Vašim osobním požadavkům. To je znatelné u rozměrové flexibility a nespočetných možností pro uspořádání podle Vašeho přání.

Rowa Vmax 320

Rowa Vmax 320 je ideální pro lékárny s velkými sklady, které vyžadují vysoký stupeň automatizace. Nabízí maximální kapacitu obzvláště pro místnosti čtvercového nebo obdélníkového tvaru.

 

Poznámka:

Technickou specifikaci k jednotlivým typům a bližší  informace Vám rádi sdělíme na vyžádání.
 

Automat ROWA Vmax v Bratislavské lékárně