Zvýhodněné financování

Vážení lékárníci,

jistě jste mnohokrát uvažovali o budoucnosti lékárenství a farmacie jako oboru, o budoucnosti vaší konkrétní lékárny, i o budoucnosti vás samotných. Doba je hektická, změny jsou rychlé a někdy nepředvídatelné. Co ale na budoucnosti předvídatelné v každém oboru je, že bez digitalizace a robotizace se obejdeme jen velice těžko.
 
Řešíte často otázku kde vzít čas na práci?

Denně jsme zaplavováni novými předpisy a směrnicemi, musíme spravovat nekonečná množství dat a připravovat výkazy, atd. O lékárnách a lékárnících to platí ještě v mnohem větší míře. Nové nároky způsobují vysoké pracovní vytížení, pracovní nekomfort a s ním přicházející chyby, které jsou často drahé a nebezpečné.

Jak tedy zvýšit efektivitu lékárny? Jak být úspěšnější a obstát v současné konkurenci? Jak si udělat práci příjemnější a tím atraktivnější pro zaměstnance? A jak všechno realizovat v duchu nejmodernějších trendů? Některá řešení se nabízejí.

Řešení hodné 21. století
Řešením je přenechat většinu administrativní práce, zpracování dat a toku zboží strojům a počítačům. Nabízíme Vám možnost instalace výkonného systému do Vaší lékárny, který přijaté léky naskladní, zpracuje související údaje včetně kontroly pravosti léčiva, a lék připraví lékárníkovi pro výdej.
Tento systém může být doplněn dalšími elektronickými marketingovými nástroji, jako virtuální výstava léčiv, informační portály s možností výběru zboží, atd.

Kdy uvažovat o implementaci?

Elektronický recept už je každodenní součástí lékárenského života, protipadělková vyhláška již odpočítává poslední týdny do startu její platnosti... Nároky na provoz stoupají.
Systém automatizace skladování a výdeje léčiv v lékárně je v podstatě možné implementovat kdykoli, a okamžitě začne přinášet užitek. Tak proč nezačít hned. Navíc je zatím pro pacienty málo známý a tak kromě zmiňovaných předností lékárně přinese zajímavou konkurenční výhodu.

Jak to celé financovat?

Přinášíme Vám velice zajímavou možnost jak tento projekt financovat. Ve spolupráci s Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou je možné získat úvěr zvýhodňující malé a střední podnikatele při financování nákupu nových technologií pro rozvoj podnikání. Náš produkt plně vyhovuje zadání ČMZRB.

Jaké jsou parametry zvýhodněného úvěru?

    • bez úroku a bez poplatků
    • výše úvěru 1 - 45 mil. Kč
    • až do výše 45 % způsobilých výdajů projektu
    • s dobou splatnosti až 7 let a s dobou odkladu splátek jistiny až 3,5 roku
    • s finančním příspěvkem na úhradu úroků komerčního úvěru až 1 mil. Kč

Další podmínkou je, že min. 20% způsobilých výdajů na nákup technologie musí být kryto z dalšího komerčního úvěru. I zde Vám můžeme nabídnout spolupráci s ČSOB Leasing.


TATO MOŽNOST JE JEDINEČNÁ A JE MOŽNÉ JI VYUŽÍT POUZE DO 31.3.2019. NEPROMEŠKEJTE SVOJI PŘÍLEŽITOST!


Pro více informací nás neváhejte kontaktovat

Produkty, které chcete srovnat, označte kliknutím.
Máte vybrán %count% produkt k porovnání.
Máte vybrány %count% produkty k porovnání.
Máte vybráno %count% produktů k porovnání.
HELAGO-CZ, s.r.o.
Obchodní rejstřík vedený
Krajským soudem v Hradci Králové
oddíl C, vložka 17879
Kladská 1082
500 03 Hradec Králové 3
IČ: 25 96 39 61, DIČ: CZ 25963961
Tel: 495 220 229, 495 220 394
GSM brána: 602 123 096
E-mail: info@helago-cz.cz
Web: http://www.helago-cz.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.