Více o PTC

Logo-PTC

Prvotní myšlenka?

Hlavním impulsem k úvaze o zřízení "Prezentačního centra" byly naše poznatky z prezentací v "terénu". Na prezentaci přímo u zákazníka jsme z pochopitelných důvodů, schopni přivézt pouze omezenou skupinu produktů. Nezřídka se však stávalo, že při vzájemné komunikaci vznikla aktuální potřeba mít v danou chvíli k dispozici i další produkty nad ramec předem dohodnuté prezentace.  A zde se zrodila ona velmi důležitá myšlenka proces otočit, pozvat Vás naše partnery naopak k nám a vytvořit pro Vás "Prezentační centrum", ve kterém si budete moci dle libosti prohlédnout a vyzkoušet všechny naše demo produkty na jednom místě. Vyčlenili jsme prostor a pustili se do díla.
 

Prezentační centrum

S produkty problém nebyl, demo jednotek bylo skladem vždy dost. Důležité bylo jen, předat Vám onu základní myšlenku, abyste přijali pozvání naopak Vy k nám. Protože k vidění a testování toho pro Vás máme připraveného opravdu spoustu.
ptc Helago-cz prezentační místnost č.2
ptc Helago-cz demo sklad
Ano, je to problém dnešní doby. Všichni někam spěcháme a nikdo nemá čas. Ale garantuji Vám, že z těch, kteří naše pozvání přijali, nikdo neřekl, že to byl promarněný čas. Technický pokrok mění věci velmi rychle, novinek přibývá. Někdy se trápíte tím, jak nejlépe vyřešit určité zadání, a možná ani nevíte, že elegantní řešení již existuje, jenom o něm ještě nevíte. Takže porozhlédnout se kolem, například i v našem prezentačním centru, může být dobrým prvním krokem pro řešení projektu.
 

Tréninkové centrum

I přes to, že prezentační centrum bylo přijaté velmi pozitivně, a bylo myšleno i na možnosti praktického testování, stále nám přišlo neúplné. Rozhodli jsme se tedy vyrazit znovu do akce, zdvojnásobili jsme vyčleněný prostor a vytvořili místo pro nácvik krizových situací, ne nepodobné těm, která jsme viděli na prestižních univerzitách v USA i západní Evropě.
Centrum se skládá ze tří místností. První je plně vybavená JIP, kde tým pracuje se simulátorem pacienta, a v případě potřeby se snaží zajistit jeho životní funkce a stabilizovat ho. Vše je monitorováno a řízeno z velínu. To je druhý prostor, kde sedí instruktor a řídí dění na JIP. 
ptc helago-cz jip
ptc-helago-cz-velin
Po akci se všichni přesunou do poslední, „vyhodnocovací" místnosti, kde si pustí záznam akce a rozeberou pozitivní i negativní momenty. A může se začít znovu...
ptc helago-cz vyhodnocovací místnost

Proč jsme to vlastně všechno budovali a jaké další využití centrum má?

Jak již bylo výše zmíněno, v první řadě vzniklo právě kvůli Vám, našim partnerům, abychom Vám na jednom místě mohli předvést ukázku toho, co k nám nezadržitelně putuje, a dříve nebo později se usídlí na našich školách a univerzitách, a stane se běžnou součástí vzdělávání a výchovy příštích generací odborníků. Dále zde ve spolupráci s výrobci, které na českém a slovenském trhu zastupujeme, probíhájí prezentace novinek v sortimentu.
 
Prezentační a tréninkové centrum slouží jako: 
  • Místo pro tvůrčí diskuse o budoucích projektech
  • Místo pro setkání a hledání optimálních řešení pro Vaše projekty a zadání
  • Prostor pro TTT kurzy (Train The Trainer Courses) pořádané pro uživatele sofistikovaných simulátorů a trenažérů
  • Prostor pro prezentace nejnovějších simulátorů 
  • Zázemí pro On-line prezentace 
  • Školící centrum
  

Přijměte i Vy naše pozvání a přijeďte se podívat a sáhnout si. Jste vítáni.