leXsolar-SmartGrid Ready-to-go

leXsolar-SmartGrid Ready-to-go

Objednací číslo: 5501.1605

Produkt je na objednávku, napište nám na info@helago-cz.cz nebo vyplňte formulář.

Víc než nákup. Získáváte servis a odborné poradenství. Zeptejte se, které produkty a jejich kombinace doporučujeme přesně vám.

Popis:

Ready-to-go je plně vybavený produkt ze série leXsolar SmartGrid v odolném hliníkovém kufříku, který je připraven k použití kdekoliv a kdykoliv.

leXsolar-SmartGrid Ready-to-go umožňuje sestavení chytré sítě s různými obnovitelnými zdroji energie. Je možné vybrat různé profily vytváření energie a pozorovat jejich vliv na systém. Různé dostupné akumulační jednotky a spotřebiče vytvářejí komplexní chytrou síť a velké množství možných scénářů, se kterými lze pracovat.

Energie procházející uvnitř chytré sítě může být přímo změřena pomocí měřiče, nebo bezdrátově pomocí softwaru. To umožňuje studentům ovládat systém buď ručně, nebo pomocí chytrého softwaru.

Všechny nezbytné součástky SmartControl pro měření a ovládání jsou již obsaženy v sadě, stejně jako nezávislé podpěrné přenosné zařízení. To umožňuje každému studentovi používat své vlastní přenosné zařízení pro správu ovládacího centra sítě. Sada obsahuje větrné a solární napájecí součástky a tím pádem i podklady pro nejdůležitější základní pokusy.

Včetně digitální příručky k pokusům v anglickém jazyce, česká verze za příplatek.

 

Pokusy:

  • Větrná farma není v provozu. Jak dlouho vydrží dodávka energie při napájení všech spotřebičů?
  • Které spotřebiče potřebují konstantní tok energie, a které mohou být zapnuty v době úplné dodávky energie?
  • Jak může být síť stabilizována pomocí výkonnějších spotřebičů?
  • …a další
Téma
Inteligentní sítě
Množstevní jednotka
ks
leXsolar-SmartGrid Ready-to-go

leXsolar-SmartGrid Ready-to-go