MP1665 - Hluboká struktura obličeje

MP1665 - Hluboká struktura obličeje

Objednací číslo: 4003.MP1665
MP1665 - Hluboká struktura obličeje Více o výrobku

16 806,90 Kč s DPH 13 890,00 Kč bez DPH

ks

Nákupem získáte 194 Bodů
Víc než nákup. Získáváte servis a odborné poradenství. Zeptejte se, které produkty a jejich kombinace doporučujeme přesně vám.

V tomto vzorku byly pro odhalení hluboké části podspánkové jamky odejmuty tyto části: větev čelisti, koronoidní výběžek a hlava dolní čelisti. Křídlové svaly byly odstraněny pro odhalení postranní křídlové destičky a zadní povrch horní čelisti. Musculus buccinator byl uchován a lze ho pozorovat, jak vystupuje z vnější strany horní čelisti, pterygomandibulárního vazu a vnější části dolní čelisti (která u tohoto vzorku nemá zuby). Horní svěrací sval vychází ze zadní části pterygomandibulárního vazu.

Vnitřní laryngální nerv byl uchován. Z rozeznatelných svalů krku jsou zde musculus mylohyoideus, musculi infrahyoidei a spodní svěrací sval.

Styloidní svaly lze vidět, jak vycházejí směrem dolů z výběžku až po jejich místo vložení (které není vidět). Vnitřní karotickou tepnu můžete vidět pod styloidním výběžkem, ze kterého vycházejí musculus stylohyoideus, styloglossus a stylopharyngeus.

Na středové části sagitálního povrchu jsou součásti postranní části stěny nosní dutiny (horní, střední a spodní část vnějšího ucha a recessus sphenoethmoidalis, horní část zvukovodu, střední část zvukovodu a spodní část zvukovodu), nosohltan, otvor Eustachovy trubice, tvrdé patro, měkké patro, ústní část hltanu, hrtanová část hltanu, jazylka (bílá) a laryngální chrupavky (modré/šedé). Jsou zde rozeznatelné svaly jazyka. Části hrtanu a hltanu jsou jasně viditelné. Ve středově sagitálním řezu můžete také snadno vidět obratle C2-C5 a také oblouk obratle C1 (atlas) a otvory obratle C2 (axis).

MP1665

MP1665 - Hluboká struktura obličeje

16.806,90 Kč s DPH Pouze na objednání

ks