Nec Loc - sada šesti velikostí (2, 4, 5, 6, 7, 8) v pouzdře

Nec Loc - sada šesti velikostí (2, 4, 5, 6, 7, 8) v pouzdře
Objednací číslo:
4410.JM10101A
  • Detailní popis

Nec Loc je světově nejpoužívanějším dvoudílným krčním límcem využívaným při vyprošťování. Byl vyvinut profesionály a vědci z prestižních univerzit v USA s cílem vytvořit rychlý a bezpečný prostředek k fixaci krční páteře.

V porovnání s jednodílnými límci poskytuje Nec Loc lepší ovládání osového otáčení a ohybu do stran. Snadno a rychle se nasazuje, a to i ve stísněných prostorách, díky nastavitelnému suchému zipu Velcro. Základní struktura je z polyetylenu nízké hustoty, je flexibilní, aby se zjednodušilo nasazování límce, a pevná, aby fixace byla optimální. Pohodlí pacienta zaručuje vnitřní polstrování z roztažného materiálu vysoké hustoty s uzavřenými póry Plastizote. Na přední straně má otvor, který zjednodušuje přístup k tracheotomii.

Abyste rychle rozpoznali požadovaný Nec Loc, každá velikost je barevně rozlišená. Polyetylen nízké hustoty zajišťuje kompatibilitu s rentgenovým zářením a snadné čištění límce.

Aby se zmenšila tloušťka a počet částí ke složení, byl na všech spojích límce použit nový spojovací systém. Rychlý mechanismus vrátí Nec Loc zpět do ploché pozice, která umožňuje skladování v omezeném prostoru.